Konu: moderatör grup başlıkları  (Okunma sayısı 824 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20 Mayıs 2014, 03:11
Yanıtla #1
  • *
    • Forumigo8navigation
    • Profili Görüntüle

Merhaba

moderatörlerden ileti sayısına göre olan grup başlıklarını nasıl kaldırabiliriz acaba ?

Yönetim > Yapılandırma > Kullanılan Tema > Gruplandırılmış üyelerin grup başlıklarını gizle seçeneğini aktifleştirince ileti tabanlı üye rankları kaybolur.

20 Mayıs 2014, 13:48
Yanıtla #2
  • *
    • OyunFendi
    • Profili Görüntüle

Bu moderatörlerden kaldırmıyor

20 Mayıs 2014, 15:00
Yanıtla #3
  • *
    • Forumigo8navigation
    • Profili Görüntüle

Bu moderatörlerden kaldırmıyor

2 gün önce bende aynı durumdaydım.Kalktı.Denedinizmi?

20 Mayıs 2014, 18:02
Yanıtla #4
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

Ayarlardan kalkmayan yer varsa forum adresinizi, kaldırmak istediğiniz yerin işaretli ekran görüntüsünü ve display.template dosyanızı ekleyin bakalım kaldıralım.

21 Mayıs 2014, 03:14
Yanıtla #5
  • *
    • OyunFendi
    • Profili Görüntüle

Edit:
Aşağıdaki sunucu ile ilgili kısmı silmiyorum fikrinizi gerçekten merak ediyorum. Ne yapabilirim bu konuda diye.

Hocam bakın mesela bir kısımda konu altında moderatör rengi , son iletiler kısmında ise ileti sayısına göre olan üye grubu herhangi bir renk vermediğim için standart renkte.

Eğer ileti sayısına göre olan üye gruba yeşil rengi verirsem o zaman her ikisi kısımda da yeşil oluyor. Yani moderatör rengi değil de sadece ileti sayısına göre olan renk geçerli oluyor.

Konu içerisinde olması gerektiği gibi moderatör ve ileti sayısına göre olan grup silinmişken

Profil sayfasında hem üye grubu geçerli olmayıp ileti sayısına göre olan 1. Seviye üye grubu geçerli oluyor hem de profil sayfasında üye grubu için belirlenen resimler veya icon çıkmıyor

Kullandığım temayı seviyorum çok ta emek harcadım bu hale getirene kadar ama çok sorunu var sanırım :(
_____________________________________________________________________________________
Resim koyucam ama host sunucum sağolsun saçma sapan bir uygulama yapmış. Siteden bir 2 defa sayfayı yenilesen ya da 1 butona 2 defa bassan sunucu anında ip'yi engelliyor. Her gün kendi sitem tarafından engelleniyorum , sunucuya ulaşıp ip mi güvenli listeye almalarını bekliyorum. Bu yüzden şu an ekran görüntüsü alamıyorum çünkü durduk yere yine ip'im engellendi. Bu konuda da fikrinizi alayım her gün bi sürü üyem face'den yine engellendim diye yazıyor sunucuyla milyon defa konuştum güvenlik nedeniyle seviye düşüremeyiz diyorlar. Bundan kurtulmanın bir yolu yok mu ? Ne zaman ftpden dosya yüklesem ya da forum bir konu açsam ip engelleniyor

PointBlank AimBot & VipHack & WallHack Güncel - Anasayfa

« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2014, 03:36 Gönderen: BySaBo »

21 Mayıs 2014, 03:57
Yanıtla #6
  • *
    • OyunFendi
    • Profili Görüntüle

Mesela moderatör olan kişi moderatör olduğu konu dışında bir konuya yazdığında yine moderatör değilde ileti sayısına göre olan grubu görünüyor konu içerisinde de

21 Mayıs 2014, 07:11
Yanıtla #7
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

Kafam karıştı anlamakta sıkıntı çekiyorum. Neresi silinecekse daha sade bir şekilde tarif eder misin.

21 Mayıs 2014, 12:31
Yanıtla #8
  • *
    • Forumigo8navigation
    • Profili Görüntüle

Bir üyeye 10 tane bölümde "Moderatorlük" yetkisi verdiyseniz sadece o 10 bölümde moderatordur.Diğer bölümlerde moderator değil normal üye yetkilerine sahiptir.Haliyle üye diğer bölümlerde üye rankı görünür.Bence herşey normal çalışıyor.
Bende moderatorler tüm bölümlerde moderatorlük yetkisine sahiptirler.Bu neden ile de ileti tabanlı rank ta görünmüyor.