Konu: varsayılan ayarlar hakkında  (Okunma sayısı 391 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14 Mayıs 2014, 03:21
  • *
    • smf
    • Profili Görüntüle

merhaba arkadaşlar ben siteye yeni üye olan üyelerin varsayılan ayarlarını degiştirmeye çalışıyorum fakat olmuyor. örnegin yeni üyelere hızlı yanıt alanının açık olarak gelmesi ve konuya yanıt yazınca konuya geri dönmesi gibi seçenekleri tema ayarlarından yapmama ragmen ayarlar aktif olmuyor. bu ilk problemim konu gereksiz konu açmamak için aynı konuda bir kaç soru daha soracagım

SMFde yardım menülerinde açılan küçük pencerelerden nasıl yapabilirim

Kod: [Seç]
http://www.smfdestek.com/helpadmin/?help=time_format
bu link altında olması lazımdı fakat sanırım kapamışsınız. örnegin fotere iletişim diye link koyacagım linke tıklandıgında bu küçük pencerelerden açılıp iletişim bilgilerini gösterecek.

smfnin varsayılan yardım menüsünü degiştirmek istiyorum. bunun içerigi hangi dosyada ?

link verince bu linkin link olarak degilde linkin ismini almasını nasıl saglayabilirim. bu sitedede var şimdi link eklerken farkettim farkettim.  bende ayarlardan seçili olmasına ragmen link ekledigim gibi kalıyor. isim almıyor.

yardım ve destekleriniz için teşekkür ederim.

14 Mayıs 2014, 03:56
Yanıtla #1
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

Tema ve görünüm ayarları / üye seçeneklerinden
Kod: [Seç]

Bu tema için varsayılan (aynı zamanda ziyaretçilerin sahip olacağı) ayarları sıfırla (2 özel ayar bulunmakta.)
    Bu tema için üyelerin sahip olduğu ayarları sıfırla
    Bu tema için tüm üyelerin ayarlarını sıfırla ve varsayılan olanları kullan (6 üye kendi ayarlarını kullanmakta.)

yazan yerden yapabilirsiniz.

Yardım sayfasını değiştirmek için helptemplate.php dosyasını editlemelisiniz.

Diğer isteğiniz modifikasyon gerektitit. Yaparsam paylaşırım.

14 Mayıs 2014, 04:42
Yanıtla #2
  • *
    • smf
    • Profili Görüntüle

hocam belirttiginiz yerden defalarca ayarladım olmuyor malesef.  link konusundaki sorumla ilgili olarak smf ayarlar menüsünde bunun içinde bir seçenek bırakılmış fakat seçilmesine ragmen işe yaramıyor bu konuda bir bilginiz varmı ?

14 Mayıs 2014, 04:48
Yanıtla #3
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

Başka bir fikrim yok.