Konu: Türkiye'nin alanında tek tartışma ve tepki alanı ANINDATEPKİ  (Okunma sayısı 257 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

26 Ocak 2014, 18:27
  • *
    • Profili Görüntüle

• Destek alabilmek
      için forum urlnizi
      profilinize giriniz.

• Profili Görüntüle

Sitenizin Adresi: www.anindatepki.com

Sitenizin ismi: ANINDA TEPKİ

Site Sloganı: Özgür Tartışma ve Tepki Platformu-Türkiye'nin Dışavurum Platformu

Sitenin misyonu: Türkiye'nin siyasal, dinsel, bilimsel alanda en özgür tartışma alanı. Her inanca, her ideolojiye açık zıtların yan yana olduğu tek ortam. Cesur, bilgili, kararlı ve en iddialı tepki koyma yeri.

Tanıtım:

Konusu: Özgür fikir ve düşünce ortamı. Her türlü uç veya normal düşüncenin sınırsız tartışılma ortamı.

Ayrıca siteye özgü TEPKİ PANELİ. Bu panel Dünya'da veya Türkiye'de tepki duyacağınız her şeye direkt tepki duyacağınız bölümler açılması veya açılmış bölümlerden tepkinizi veya övgünüzü haykırabildiğiniz yerlerdir. İsterseniz siz bile bölüm açtırabilirsiniz. Herşeye, her yere, neye olumlu veya olumsuz bir tepki duyuyorsanız adresiniz burasıdır. Haykırın, içinizde kalmasın.

Türkiye'de benzeri tesbit edilmedi. Tek başına inancı reddeden veya inancı seslendiren  siteler bulunmaktadır ancak bu ikisini birlikte seslendiren site yoktur. Her türlü düşüncenin en ileri şekilde seviyeli ve medeni biçimde tartışıldığı ortam. Bunun yanında bununla ilişkili bilimsel area, kültür tarihi bilim ve teknik konuları ve diğer ufak çaplı bölümler bulunmaktadır. Ödüller ve takdirler de yer almaktadır.

Sitenin dindar, sağcı veya dinsiz, solcu vb. gibi bir öncü fikri yoktur. Bir an size öyle gelmesinin nedeni aktif olan üyelerdendir. Sizin fikrinizin geride kaldığını düşünüyorsanız aktif olun site sizin fikrinizde bir görüntüye bürünebilir. Her fikre eşit şekilde yasalara uygun olarak sınırsız fikir özgürlüğü vardır. Dünyanın tek kişilik fikrine dahi ifade etme özgürlüğünü tanır.

Site şimdi belli puana erişenlere ödül bile veriyor. Fikrini ifade et ödülünü al! Resmen forumda durmak bile puan kazandırıyor. Günde bir kez online olan gün boyunca saat başına puan kazanıyor. Konu açma mesaj atma puan getiriyor. Sonunda şebekelerden konuşma dakikaları alıyorlar.

Sitenin teknik yetkilisi olarak sunmaktan kıvanç duyarım.

Sitede yasa dışı ahlaka aykırı yayın yapılmaz. Saygı içinde açıkça herşeyin konuşulması esastır. Reklamlar sadece google ve hepsiburada'dan alınır ve asla mesaj içlerine bulaştırılmaz.

GERÇEKTEN FARKLI BİR DÜNYA!

26 Ocak 2014, 18:41
Yanıtla #1
  • *
    • haksever,huutheme
    • haksever
    • Profili Görüntüle

:) Başarılar.Xhtml hatalarını giderirseniz daha iyi olucaktır.

26 Ocak 2014, 18:56
Yanıtla #3
  • *
    • smf destek
    • Profili Görüntüle

bayılıyorum şu kadir mısıroğluna
başarılar

17 Eylül 2016, 21:57
Yanıtla #4
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

Bugün site tanıtım konularına baktım da devam eden site sayısı çok az tebrik ederim durmak yok yola devam.