Konu: (Tagging System For Topics) smf 2 sorun  (Okunma sayısı 1188 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24 Ocak 2014, 19:12
  • *
    • Flatcast Destek Türkce Destek Sitesi
    • Profili Görüntüle

arkadaşlar kac gündür bu  sorunla karşılaşıyorum sorun  diyelimki bazi üyeler  etiketliyor cikiyor bazı üyeler ise  etiketlediği halde hic birşey yok  Add Tag tıklayıp  etıket eklemeye kalktım zamanda aşağıdaki sorun  cıkıyor  sizce  nedir bu ??

Bir Hata Meydana Geldi!
You need to enter a tag.

26 Ocak 2014, 13:46
Yanıtla #1
  • *
    • webtiryaki.com
    • Profili Görüntüle

taging sistem bazi konularda parcalama yapmiyor bir sekilde kisitliyor genelde türkce karekterlerde oluyor bu

26 Ocak 2014, 19:55
Yanıtla #2
  • *
    • Profili Görüntüle

Evet Cok Haklısın Parcalamıyor Sacma Sapan Konu Başlığı Cıkıyor Ama Normal Başlık Cıkmıyor Versiyonlar Değiştikce Kafayı Yiyor Modlar Neyse Herşeye Bi Care Vardır :)) Tşkler İlgine

26 Ocak 2014, 21:26
Yanıtla #3
  • *
    • buyuknet
    • Profili Görüntüle

etiket ekleme sınırları vqardır admın panelde onlardan kaynaklı olabılır

26 Ocak 2014, 21:48
Yanıtla #4
  • *
    • Profili Görüntüle

ayarlardan herşeyi tam olarak ayarlı aynı şekılde eskıden oluyordu  yıne etıket oluyor ama  bazen olmuyor bazı üyelerde  hıc cıkmıyor sanırım  bu güncellemeden dolayı oluyor

26 Ocak 2014, 22:24
Yanıtla #5
  • *
    • buyuknet
    • Profili Görüntüle

güncellemelerden once sıkıntı varmıyıd

27 Ocak 2014, 14:46
Yanıtla #6
  • *
    • Profili Görüntüle

hayır yoktu 2 versıyon degısene kadar 2.0.5 ıyıdı 2.0.6 gectım  sorun başladı zaten  birde ben bişeyi fark ettim 2.0.5 once surumlerde loglar bi hayli  dolmaya başladi  bosaltiyorum  yine doluyor  2 saat icinde 3 forum kurdum  bazı kişilere   sıfırdan  hazırlama ragmen farklı  hostınglerde  onlardada aynı  dolmalar şişmeler oldu log error  bosaltıyorum doluyor  hayret ettım  toplam  60 mg dosya boyutu ıle  komple yedek aldım  ındırdımde   sadece  ***smf olarak  verıtabanımdakı boyut 1.5gb  dı :) bosaltıyorum  yine doluyor neden oldunu cözemedim zaten neyse konumuz  farklı   ama bu sürümlerde  var bişey  ben şahsen kimseye önermiyorum güncelleme  en az 1 sene  kullanmak gerekli sürümü

27 Ocak 2014, 21:48
Yanıtla #7
  • *
    • buyuknet
    • Profili Görüntüle

log error dolması normal zaten hepsının bır amacı var dolması normal ve loglar olarak hangı loglar doluyor ve kac mb oluyor

28 Ocak 2014, 07:53
Yanıtla #8
  • *
    • Profili Görüntüle

hata günlüğünü kapattım  normale döndü  şuan bosalttım  tüm logları bikac gün dursun kapalı  geri acacam

en cok dolan  log error  dosyası 1.gb :) olmuş sildim ftpden  hosta sordum host log error  kapat diyor

28 Ocak 2014, 23:47
Yanıtla #9
  • *
    • buyuknet
    • Profili Görüntüle

log error doluyorsa bu sıtedenızde kı hatalı kodlamalardan dolayıdır ya sorunları duzelteceksınız yada hata mesajı kapatacaksınız

gecenlerde bır sıtede bır sorun vardı 8gb hata cıkmıstı :D