Konu: smfdestek.com'a Başarılar...  (Okunma sayısı 858 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21 Ocak 2014, 16:03
  • *
    • Profili Görüntüle

• Destek alabilmek
      için forum urlnizi
      profilinize giriniz.

• Profili Görüntüle

Merhaba, açıkçası uzun süredir Simple Machines Forum scripti ile ilgi ve alakamı kestim. Webte dolaşırken internet sitenizi fark ettim ve ismi tanıdık birinin bu işe başlaması beni heyecanlandırdı.

SMF ve diğer çeşitli cms sistemlerin popülerliğini yitirmesindeki en büyük etken olarak gördüğüm sosyal ağları ayrı bir kefeye koyarak, paylaşım platformlarının ayakta tutulması gerektiği kanaatindeyim. Artık insanların bilgisayarı ilk açtığında girdiği o malum sosyal ağ sitelerini maalesef kendi sitelerimiz içerisinde güncel tutmamız zorunlu hale geldi. İnsanların ilgisini bir yöne çekmek adına başarılı olan bu çalışmalar, kendisini ''webmaster'' olarak adlandıran tüm web meraklılarının hevesine gem vurdu. Eskiden bu işlere hevesli genç kardeşlerimizin internette uğraşacağı pek birşey yoktu, şimdi gençlerimiz meşgul edildi ve monoton birer user haline getirildi. Tüm bunları üzülerek takip ediyor ve arada bir eski günleri yad ediyorum.

smfdestek.com'un hayırlı olmasını diliyorum ve sonuna kadar, sabırla bu konunun üzerinde durulmasını rica ediyorum. Ayrıca yıllardır hiç osanmadan Spina Bfida Turkey'in açık ve güncel kalmasını sağladığınız için teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar sevgili Bolubeyi!

Bir zamanlar simpleturk.com admini ShaLgam...

21 Ocak 2014, 17:31
Yanıtla #1
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

Fikir ve düşüncelerinizi paylaştığınız için mutlu oldum. Teşekkürler ShaLgam. 

23 Ocak 2014, 00:07
Yanıtla #2
  • *
    • haksever,huutheme
    • haksever
    • Profili Görüntüle

Fikir ve düşüncelerinizi paylaştığınız için mutlu oldum. Teşekkürler ShaLgam. 
Teşekkürler.+

Eskiden bu işlere hevesli genç kardeşlerimizin internette uğraşacağı pek birşey yoktu, şimdi gençlerimiz meşgul edildi ve monoton birer user haline getirildi.

28 Ocak 2014, 14:18
Yanıtla #3
  • *
    • webmaster forumu
    • Profili Görüntüle

Shalgam arkadaşın kullandığı dili görünce, tecrübeli bir site yöneticisi olduğu belli oluyor. Bu derece özenli yazımı bulmak kolay değil artık.

Güzel düşünceler ve temenniler için teşekkürler.

Webmaster Sitesi: http://webmaster.bbs.tr

05 Şubat 2014, 12:33
Yanıtla #4
  • mavice

Temiz , özenli , yaptığı işi ciddiye alan bir destek sitesi olma yolunda ilerleyen bir forum olarak görüyorum ben burayı.
Gayette iyi ilerliyor ve insanlar anında destek alabiliyorlar.

Emeği geçen, yardımlarını esirgemeyen herkese teşekkürler.

05 Şubat 2014, 23:05
Yanıtla #5
  • *
    • buyuknet
    • Profili Görüntüle

Eskiden bu işlere hevesli genç kardeşlerimizin internette uğraşacağı pek birşey yoktu, şimdi gençlerimiz meşgul edildi ve monoton birer user haline getirildi. +++

Aslında forum sistemleri ile sosyal ağlar arasında hiç bir fark yok facebooktada resim video yazı paylaşılıyor forumdada arkadaşlarını ekleyebiliyorsun. bence fark göremiyorum sadece tasarım ve reklam çok önemli olduğunu burada görmüş olduk.