Konu: PHPr - php serüvenine başlıyoruz  (Okunma sayısı 586 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18 Ocak 2014, 13:55
  • *
    • haksever,huutheme
    • haksever
    • Profili Görüntüle

Yakın zamanlarda php öğrenme amacıyla siteleri gezinirken keşfettiğim bir site.Sitenin en altına baktığımda şu yazıyı görünce : "Bu blogdaki tüm içerikleri kopyalayabilir, değiştirebilir, silebilir, kaynak göstermeden paylaşabilirsin" araran kanın bulunduğunu gördüm ve dersleri okumaya başladım  ve php ne kadar kolay olduğunu sadece biraz ezber ve bolbol çalışmalar ile işi çözüldüğünü farkettim.Birde php editörleri gerçekten çok yarar sağlıyor.(Sitede editör hakkında tavsiyede var)

Amaç hızlı bir şekilde öğrenmek ama çoğu kişi böyle bilgileri paylaşınca bir reklam baloncuğunun içinde buluyorsunuz kendinizi işte olay burda başlıyor.1-2dk iş 30dk alıyor ve inanılmaz bir zaman kaybı ve umutsuzluk çünkü zaman arttıkçak olay zorlaşıyor.

Buyrun : http://www.phpr.org   => PHP’ye başlamaya hazır mısın? Başta eğer önceden PHP dışında bir programlama dili öğrendiysen PHP öğrenmekte hiç zorluk çekmeyeceğine garanti verebilirim. Ama eğer PHP, programlama alanında ilk deneyimin olacaksa bu seferde gerçekten iyi bir dil ile başlangıç yapıyor olduğunun garantisini verebilirim.

Önce sabırlı olmak lazım

şimdiden iyi dersler Musa Avci kardeşe Teşekkürler nede olsa çıkar olmuyunca herşey daha kolay oluyor.

18 Ocak 2014, 16:01
Yanıtla #1
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

18 Ocak 2014, 16:21
Yanıtla #2
  • *
    • haksever,huutheme
    • haksever
    • Profili Görüntüle

Başarılar dilerim.
:) Öğrenmek isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum.Teşekkürler.