Konu: Simple Portal position: fixed; Yardım  (Okunma sayısı 703 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13 Ocak 2014, 00:30
  • *
    • Emeğe Saygı.
    • www.gsm.boxhost.me
    • Profili Görüntüle

Simple Portal  Blokları nasıl position: fixed Yaparım..!!!

Üst bloklarımın bazılarını position: fixed Yapmam gerekiyor Bi ayarı varmı bunun acaba...!!!

position: fixed; Yardım

YANİ Sipmle Portalın Bloklarını position: fixed Olanağı Varmı....!!!!!!

alpina

13 Ocak 2014, 01:48
Yanıtla #1
  • *
    • haksever,huutheme
    • haksever
    • Profili Görüntüle

zaten temanızın veya defult sp portal.css doysası var onu bularak .sp_block istediğiniz gibi değişiklikler atayabilirsiniz.veya istediğiniz bir kısma <a href="" style="position:fixed;" >[/url] gibi css koduda ekleyebilirsiniz.sanalkurs vb.. sitelerden css html dersleri öğrenmeniz gerekicek.ne kadar bilirseniz o kadar kolaylaşıcaktır.K.Gelsin.

13 Ocak 2014, 03:12
Yanıtla #2
  • *
    • Emeğe Saygı.
    • www.gsm.boxhost.me
    • Profili Görüntüle

çok teşekkür ederim css öğreniyorum ve güzel css3 menüler bile yaptım daha acemiyiz usta kusurabakma yeni yeni öğreniyorum aslında kendim gsm software database yazılımcısıyım çabuk kavrayabiliyorum bazı şeyleri sizlerin yardımı ilede daha çok kavruyorum çok sağolun..

Portaldan açtığım html blok ayarlarından düzenleme yaptım
Özel İçerik Sınıfı: position:fixed; 
Özel İçerik Sitili:  position:fixed; 

Yaparak  Oldu Fakat css menüm Uyum sağlamadı başka açılır css menü yapmam gerekecek Çok teşekkür ederim

« Son Düzenleme: 13 Ocak 2014, 03:39 Gönderen: alpina »
alpina

13 Ocak 2014, 12:46
Yanıtla #3
  • *
    • haksever,huutheme
    • haksever
    • Profili Görüntüle

çok teşekkür ederim css öğreniyorum ve güzel css3 menüler bile yaptım daha acemiyiz usta kusurabakma yeni yeni öğreniyorum aslında kendim gsm software database yazılımcısıyım çabuk kavrayabiliyorum bazı şeyleri sizlerin yardımı ilede daha çok kavruyorum çok sağolun..

Portaldan açtığım html blok ayarlarından düzenleme yaptım
Özel İçerik Sınıfı: position:fixed; 
Özel İçerik Sitili:  position:fixed; 

Yaparak  Oldu Fakat css menüm Uyum sağlamadı başka açılır css menü yapmam gerekecek Çok teşekkür ederim
:) Estf. herkezin bir eksiği var.birde menunun css  kodunun içine position atayın.(o kadar eksik birşey değil css zamanla usta olursunuz)