Konu: Merhaba Kameralı chat sistemi  (Okunma sayısı 1071 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

09 Ocak 2014, 02:03
  • *
    • Emeğe Saygı.
    • www.gsm.boxhost.me
    • Profili Görüntüle

http://www.cadde5.com/  bir müşterim böle bir site istiyor benden neyapmalıyım scpret kurucularıyla irtibata geçtim
5 ila 10 bin lira istiyolar uçmuş bunlar ya

bas baya 4mb lık bir scpret birde ajax server kurulu okadar

böle bir scpret arıyorum elinde olan varmı gün gelir ceptelefon işinde bende yardımcı olurum paylaşım paylaştıkça güzeldir..

elimden gelse ben yapacam ama çekirdekten başlama baya kafa yorar ve zaman alır.!!!

alpina

10 Ocak 2014, 00:05
Yanıtla #1
  • *
    • Flatcast Destek Türkce Destek Sitesi
    • Profili Görüntüle

alpina normalde o paneller 1500 tldır  tabı bu panellerın  daha ucuzlarıda var  farklı eskı 35 tlden  700 tlye kadar cıkıyor

birde 4mg degıl en yuksegı  normalde anımasyonuda olursa ıcınde 90 mg  sıfır panel ise oda 16 mg dır

« Son Düzenleme: 10 Ocak 2014, 00:12 Gönderen: EsmerBey »

10 Ocak 2014, 00:43
Yanıtla #2
  • *
    • haksever,huutheme
    • haksever
    • Profili Görüntüle

SMF sisteminide böyle yapabilirsin :D + esmerbey doğru söylüyor.:D

10 Ocak 2014, 06:24
Yanıtla #3
  • *
    • Emeğe Saygı.
    • www.gsm.boxhost.me
    • Profili Görüntüle

flash server kurarım nede olsa kadıköyde mekanımız var TTNET Ten İP Alırım orada alt yapı var fiber optik altyapı ve aylık 49 yada 150tl arası   ama smf nasıl olmazki smf bir forum farklı bir durum EsmerBey
 ustanın dediği gibi 400 yada 500 tl verip lisanslı almak daha doğrusu php çekirdeği aldıktan sonra flash server kurulucak ve php çekirdeğe index edilecek okadar çocuk oyuncağı adamlar okadar uğraşıyor emeğe saygı..

« Son Düzenleme: 10 Ocak 2014, 06:34 Gönderen: alpina »
alpina

10 Ocak 2014, 13:27
Yanıtla #4
  • *
    • haksever,huutheme
    • haksever
    • Profili Görüntüle

Üyelik - Mesaj sistemi zaten smf de var. :) gerisi konuşma için özel bir kodlama yapmak yani anlık mesajlaşmayı ajax ile aktifleştirmek.İşte bu kadar :) smf forum sistemi :D evet ama php bir forum sistemi değil smf bir php sistemi :) adamlar koskoca firma sitelerini wordpress aktararak yapıyorlar.Sadece bunlar nacizane tavsiye tabikide.K.gelsin.

12 Ocak 2014, 04:55
Yanıtla #5
  • *
    • Emeğe Saygı.
    • www.gsm.boxhost.me
    • Profili Görüntüle

Üyelik - Mesaj sistemi zaten smf de var. :) gerisi konuşma için özel bir kodlama yapmak yani anlık mesajlaşmayı ajax ile aktifleştirmek.İşte bu kadar :) smf forum sistemi :D evet ama php bir forum sistemi değil smf bir php sistemi :) adamlar koskoca firma sitelerini wordpress aktararak yapıyorlar.Sadece bunlar nacizane tavsiye tabikide.K.gelsin.

Evet katılıyorum..

alpina

12 Ocak 2014, 09:37
Yanıtla #6
  • *
    • Profili Görüntüle

Beni Yanlış Anlamısınız :) Smf Demedim Ben Seslichatleri icin Zaten  Sifir Satın Almak istiyorsan Domain İcine Dahil  1500 yada 500 Civarinda  O Senin Dedin Sistemlerin Ben Bayılıgını Yapiyorum Smf Her Hesaba Kurabilirsin Sorun Yok Ama Seslichat Paneli Dedin Zaman Ayrı Bir Faktördür Aylık Ödemede Yapman Gerekiyor O Senin Verdiğin Demodaki Script Bizde Mevcuttur Sifir Satışı 1350 Tldir Aylık Sadece 25 Tl Hizmet Ödemesi Yapman Gerekli Oyle Smf Gibi Beleş Ve Kolay Sistem Değildir Pahalıdır Senin Sandın Gibi Ucuz Değil Umarım Ayrıntılı Alatabilmişimdir
 Not Bu işe Sen Girme Bence Cok Basın Agrır Bi Bakmısınki Trafik Yetişmiyor Kapanmış Gecede Olsa Adam Seni Arar Actırır Loglar Dolmuş Yazamıyor Yada Kamera Acamıyor Temizlemen Gerekli Bi Bakmısınkı Saldırı Alıyorsun 2 Dakikada Bi Sayfa Hatası Alırsın Kısaca Başın Cok Agrır Riskleri Bunlar Dene Gör  ;D

« Son Düzenleme: 12 Ocak 2014, 09:41 Gönderen: EsmerBey »

12 Ocak 2014, 11:38
Yanıtla #7
  • *
    • Emeğe Saygı.
    • www.gsm.boxhost.me
    • Profili Görüntüle

Ustacım caydım zaten vazgeçtim banagöre değil o iş sevmedim parasında değilim ama acemiliğime vurun işte sonradan aklım başıma geldi bencede iyibir fikir değil haklısınız almadım işi müşterim başka yerlere bakıyor artık beni aşar sonradan farkına vardım yanlış anlama usta yani bu scpret kurmayı kendime yakıştıramıyorum sadecene okadar işin içinde farklı iş var anlamışsındır usta..!!!

alpina

12 Ocak 2014, 12:12
Yanıtla #8
  • *
    • Profili Görüntüle

Anladım Bence Uğraşmayın Cok Başın Ağrır