Konu: Default tema Ayarlama  (Okunma sayısı 989 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13 Aralık 2013, 23:56
  • *
    • Diyabeturkey
    • Profili Görüntüle

default tema kullanıyorum. hasan hocamın sitesindeki gibi üst kısmı ve temayı güzel bir renk tonlarına ayarlayacak arkadaş aranmaktadır. www.catkarakoyu.com.

ücretli veya ücretsiz yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

14 Aralık 2013, 11:34
Yanıtla #1
  • *
    • haksever,huutheme
    • haksever
    • Profili Görüntüle

burada ne istediğinizi yazarsanız daha iyi olur yardım ederim.hem başkalarıda bir nebze destek almış olur :)

mesela logoyu küçültün index.css h1.forumtitle bulun margin: 20px 0 0 40px; burayı margin: 0px 0 0 10px; değiştirin 10da biraz daha ayarlama yapabilirsiniz.

Sonra bulun .content_top_section  background bunla değiştirin ki resim devam etsin boş kalmasın background: url("../images/theme/header.jpg") repeat scroll 0 0 #FFFFFF;

Tema güzel bir kaç resim bulunmuyor onları halledin :) k:gelsin. ne isterseniz belirtin yardım edelim.

14 Aralık 2013, 12:37
Yanıtla #2
  • *
    • Diyabeturkey
    • Profili Görüntüle

grafik ten anlamıyorum o yüzden halledemedim. header attım küçük geldi. photoshop da yukleyemedim pc izin vermedi hatalı.

acaba rica etsem logoları buraya eklesem yapabilirmisiniz o ölçülerde.

psd dosyalarını ekte verdim bir logo o ölçüye ayarlanacak. diğerleride hader olarak arka plan ölçüsünde yapılacak.

tam anlatamadım heralde ama ..

dosya burada

www.catkarakoyu.com/grafik ten anlamıyorum o yüzden halledemedim. header attım küçük geldi. photoshop da yukleyemedim pc izin vermedi hatalı.

acaba rica etsem logoları buraya eklesem yapabilirmisiniz o ölçülerde.

psd dosyalarını ekte verdim bir logo o ölçüye ayarlanacak. diğerleride hader olarak arka plan ölçüsünde yapılacak.

tam anlatamadım heralde ama ..

14 Aralık 2013, 19:25
Yanıtla #3
  • *
    • Diyabeturkey
    • Profili Görüntüle

konu kapatılabilir tema geçitli hocamın temasını kullanmaktayım...