Konu: İstenilen bir katagori bölümüne farklı message.index,displey.template kullanma ?  (Okunma sayısı 722 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

01 Aralık 2013, 10:28
  • *
    • haksever,huutheme
    • haksever
    • Profili Görüntüle

İyi Günler.
Daha önce bunu smf resmi sitesinde sordum cevap aldım ama fazla bilgim olmadığı için bir şey yapamadım.

İstediğim bir bölüme örnek:video  burda farklı bir display.template kullanmak istiyorum amaç forumun belli bölümlerini değiştirmek.Şeyin olduğu gibi temaların bölümlere göre eklenmesi.Teşekkürler İyi Günler

01 Aralık 2013, 11:09
Yanıtla #1
  • *
    • webtiryaki.com
    • Profili Görüntüle

Bunun adi ilada saydiklariniz olmasi gerekmez calişmanizin adini ne koymaniz onemli değil mesele elesef koduna atiyacağiniz dosya(tabiki yonlendirme calişmanizin iceriği)

01 Aralık 2013, 12:15
Yanıtla #2
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

Farklı display.template değil de istediğiniz bölümler için farklı index.css kullanarak istediğiniz bölümlerdeki görüntüyü değiştirebilirsiniz. Sitemdeki bazı bölümler bu şekilde bakabilirsiniz. Bazılarında site logosu değişik, bazılarında profil alanı, bazılarında da konu içeriği arka planı değişik. Bölüm listesi aşağıda.

01 Aralık 2013, 13:07
Yanıtla #3
  • *
    • haksever,huutheme
    • haksever
    • Profili Görüntüle

Bunun adi ilada saydiklariniz olmasi gerekmez calişmanizin adini ne koymaniz onemli değil mesele elesef koduna atiyacağiniz dosya(tabiki yonlendirme calişmanizin iceriği)

Yorum için Teşekkürler.Bir isimden çok düşüncemi aktarmaya çalışıyorum ama pek olmuyor.Kısaca anlatmak isterim.Mesela:114 süre var.mp3 dosyalı sadece dinlenmesini istiyorum mesela Kur'an Sesli bölümüne giriyorlar sonra Ahmed el-acmi seçiliyor 1.Fatiha diyor konunun içindeyken hemen dinliyebiliyor.hemen sağ kısmında %30 bir catbg kısmı ile 114 ahmed el-acmi konularını gözükmesini istiyorum.Ama böyle birşey yapsam bütün foruma işliyecektir.Bende messsage2.template.php diye adlandırıp öekmek istiyorum.Daha öncede cevap vermiştiniz css ile biraz değişiklik ile yapabilirsiniz dediniz ama malesef smf tam bilmediğim için sıkıntı oluyor.Teşekkürler.
Farklı display.template değil de istediğiniz bölümler için farklı index.css kullanarak istediğiniz bölümlerdeki görüntüyü değiştirebilirsiniz. Sitemdeki bazı bölümler bu şekilde bakabilirsiniz. Bazılarında site logosu değişik, bazılarında profil alanı, bazılarında da konu içeriği arka planı değişik. Bölüm listesi aşağıda.

Acaba link varmı.Cevap için Teşekkürler.