Konu: Refesh the index.php hatası!  (Okunma sayısı 1156 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11 Temmuz 2011, 19:10
  • *
    • aclikoyunlari.org
    • Açlık Oyunları Turkiye
    • Profili Görüntüle

Sitem de SimplePortal kurulumu yaptıktan sonra, sitemde refesh the index.php hatası alıyorum!
Sitede durup dururken bu hata çıkıyor daha sonra index dosyasını ftp'den yeniliyorum ve düzeliyor.

Ama sık sık oluyor bu. Hatta hata son günlerde şuna dönüştü;

Alıntı
Strict Standards: require_once() [function.require-once]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. Please use the date.timezone setting, the TZ environment variable or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead in /home/aclikoyu/public_html/forum/index.php on line 43

Warning: require_once(/home/aclikoyu/public_html/forum/Settings.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/aclikoyu/public_html/forum/index.php on line 43

Strict Standards: require_once() [function.require-once]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. Please use the date.timezone setting, the TZ environment variable or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead in /home/aclikoyu/public_html/forum/index.php on line 43

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/aclikoyu/public_html/forum/Settings.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/aclikoyu/public_html/forum/index.php on line 43

Bu yazı çıkıyor ve foruma erişemiyorum!
Nasıl düzelteceğim, index dosyasını atıyorum (yeniliyorum) biraz zaman geçiyor yine bozuluyor?
Acil yardım bekliyorum.

Burdan başka yardım alamayacağım sanırım. :T

11 Temmuz 2011, 19:12
Yanıtla #1
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

Hata varken siteyi görelim.

11 Temmuz 2011, 19:19
Yanıtla #2
  • *
    • aclikoyunlari.org
    • Açlık Oyunları Turkiye
    • Profili Görüntüle

Paketi tekrar aktifleştirdim, hatayı alır almaz prntscrn koyarım ya da online iseniz direk siteyi gösterebilirim.

11 Temmuz 2011, 19:22
Yanıtla #3
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

Hata varken siteyi görmem lazım.

11 Temmuz 2011, 19:46
Yanıtla #4
  • *
    • aclikoyunlari.org
    • Açlık Oyunları Turkiye
    • Profili Görüntüle

Hata varken siteyi görmem lazım.

Peki o zaman söylediğim 2.şık geçerli hata varken siteyi gösteririm...