Konu: Grup Resimleri  (Okunma sayısı 842 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24 Kasım 2013, 00:50
Yanıtla #1
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

ekteki resimleri zipten çıkarıp kullandığınız temanın images klasörüne atınız. üye profillerini düzenledim değiştirmeyin ve bundan sonra yapacağınız rank değişikliklerinde resim isimleri verirken türkçe karekter ve boşluk kullanmayın.

24 Kasım 2013, 00:55
Yanıtla #2
  • *
    • Profili Görüntüle

teşekkür ederim ancak bağzı ranklar eksik olmuş gönderidğim zip içersinde genel alan sorumlusu banned okur sistem yöneticisi isimli ranklarda bulunuyor

24 Kasım 2013, 01:00
Yanıtla #3
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

Ben eksik olanları ekledim. Onları da tarif ettiğim şekilde siz yapınız.  ftpye attığınız resimlere isim verirken resmin isminde türkçe karekter bulunmasın ve arada boşluk bulunmasın.
Örneğin Yöneticisi Yardımcısı.png yerine yonetici-yardimcisi.png şeklinde isim veriniz ve resime verdiğiniz isimle admin panelde üye grubundaki resim isminin aynı olduğundan emin olun. Tarif ettiğim şekilde yaparsanız sorun yaşamazsınız.

24 Kasım 2013, 01:04
Yanıtla #4
  • *
    • Profili Görüntüle

hepsi oldu sağolasın ama birtek şunu ayarlayamadım sana zağmet son olarak şunada bir el atarsan sevinirim

24 Kasım 2013, 01:06
Yanıtla #5
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

resimin ismini yönetici.png değil de yonetici.png olarak değiştirip ftpye atın.

24 Kasım 2013, 01:09
Yanıtla #6
  • *
    • Profili Görüntüle

tamamdır sorunlar giderilmiştir teşekkür ederim uzun zamandır uğraştığım sorunu sen yarım saatte çözdün  :)