Konu: Forum haberleri yardım  (Okunma sayısı 1089 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23 Kasım 2013, 19:54
  • *
    • Profili Görüntüle

Merhabalar aşağıdaki fotoda ki gibi sorun var. Burada sadece Adminlerin açtığı konuların gözükmesini istiyorum fakat normal user olan HasanAkdenz2'nin de açtığı konu gözüküyor. Yardımcı olur musunuz?

Birde resimde görüldüğü gibi Read More yazıyor, onu nasıl devamını oku yapabilir ve ya buton ekleyebilirim?

23 Kasım 2013, 21:49
Yanıtla #1
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

profilinize site adresinizi giriniz, ayrıca forum kurallarını hatırlatmak isterim:
  • Destek isteyen site sahiplerini sitelerinin adreslerini profillerinde belirtmek zorundadır.
  • Free hostinglere ve localhostta kurulu sitelere desteğimiz yoktur.
  • Forumlarda argo ifadeler kullanmak, bütün harfleri büyük yazmak, dil, din, mezhep ayrımı yapmak yasaktır.
  • Forumlarımıza destek harici konular açmak yasaktır.
  • Diğer destek sitelerine de açılmış aynı içerikli konular, ticari amaç güden destek konuları, seo4smf konuları cevaplanmaz.
  • Oyun sitelerine ve warez içerikli sitelere destek verilmez.
  • Cinsel içerikli resimler ve yasa dışı örgütleri temsil eden resimler haricinde istediğiniz bir resimi avatar olarak kullanabilirsiniz.
  • İmzalar resim ve link içeremez, maksimum 2 satır olmalıdır.

« Son Düzenleme: 23 Kasım 2013, 22:12 Gönderen: bolubeyi »

24 Kasım 2013, 02:01
Yanıtla #2
  • *
    • Profili Görüntüle

profilinize site adresinizi giriniz, ayrıca forum kurallarını hatırlatmak isterim:
  • Destek isteyen site sahiplerini sitelerinin adreslerini profillerinde belirtmek zorundadır.
  • Free hostinglere ve localhostta kurulu sitelere desteğimiz yoktur.
  • Forumlarda argo ifadeler kullanmak, bütün harfleri büyük yazmak, dil, din, mezhep ayrımı yapmak yasaktır.
  • Forumlarımıza destek harici konular açmak yasaktır.
  • Diğer destek sitelerine de açılmış aynı içerikli konular, ticari amaç güden destek konuları, seo4smf konuları cevaplanmaz.
  • Oyun sitelerine ve warez içerikli sitelere destek verilmez.
  • Cinsel içerikli resimler ve yasa dışı örgütleri temsil eden resimler haricinde istediğiniz bir resimi avatar olarak kullanabilirsiniz.
  • İmzalar resim ve link içeremez, maksimum 2 satır olmalıdır.

Forumda yeni olduğum için okumaya fırsatım olmadı, özür dilerim. Link ekliyorum hemen.

Şunuda belirtmek isterim, hosting bana ait. :2082 veya :2086 bakabilirsiniz.  ;D

« Son Düzenleme: 24 Kasım 2013, 02:04 Gönderen: HasanAkdenz »

24 Kasım 2013, 09:57
Yanıtla #3
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

Bölüm haberleri bloğu ile bunu yapamazsınız. Bunun yerine simple portalın makaleler özelliğini kullanın. Görüntülenmesini istediğiniz konuları konu içinde iken makalelere ekle butonuna ekleyip ana sayfada görüntülenmesini sağlayın. Öncelikle spnin admin panelinden makaleleri aktif edin ve makale kategorisi oluşturun.

24 Kasım 2013, 12:02
Yanıtla #4
  • *
    • Profili Görüntüle

Bölüm haberleri bloğu ile bunu yapamazsınız. Bunun yerine simple portalın makaleler özelliğini kullanın. Görüntülenmesini istediğiniz konuları konu içinde iken makalelere ekle butonuna ekleyip ana sayfada görüntülenmesini sağlayın. Öncelikle spnin admin panelinden makaleleri aktif edin ve makale kategorisi oluşturun.

Teşekkür ederim ustam. Birde bir şey daha sormak istiyorum, gerekli aramayı googlede yaptım ama bulamadım. Buradaki gibi Smf'de de tab özelliği var mı?

24 Kasım 2013, 16:43
Yanıtla #5
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

Başka konusaki sorunuz için yeni konu açınız.