Konu: üst bölüme banner eklemek.  (Okunma sayısı 1226 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10 Kasım 2013, 04:34
  • *
    • Profili Görüntüle

üst bölüme iki reklam eklemek istiyorum. ama dağılıyor. ne yapmalıyım.

normalde sitemde şu anda bir reklam var. o reklamın biraz sola gelmesini istiyorum. vede imzamdaki siteye tıklayarak bakabilirsiniz. bulunan reklamın tam altına yeni bir reklam eklemek istiyorum.

10 Kasım 2013, 10:02
Yanıtla #1
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

Kullandığınız temayı ftpden indirip zipleyin ve bir yere upload edin. İndirip bakayım. Ayrıca eklenmesini istediğiniz görseli ya da içeriği konuya ekleyin. Yapmaya çalışalım.

« Son Düzenleme: 10 Kasım 2013, 10:11 Gönderen: bolubeyi »

10 Kasım 2013, 16:05
Yanıtla #2
  • *
    • Profili Görüntüle

Kullandığınız temayı ftpden indirip zipleyin ve bir yere upload edin. İndirip bakayım. Ayrıca eklenmesini istediğiniz görseli ya da içeriği konuya ekleyin. Yapmaya çalışalım.

temanın index tepmlate eklentiye yüklüyorum. kod içersinde var. normalde oraya ekliyordum eskiden. şimdi beceremedim.

11 Kasım 2013, 14:18
Yanıtla #3
  • *
    • Profili Görüntüle

temamı istemişsiniz ama. ben bu temayı özel yaptırdım. temamı sitede paylaşamam o yüzden. normalde index template içersine eklediğimde temayı yeni eklediğim banner çıkıyor. sadece ortalayamadım. sadece eklediğim dosya yeterli sanıyorum değilmi?

11 Kasım 2013, 17:11
Yanıtla #4
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

Bu tür düzenlemeler için sadece index.template ve index.css dosyası yeterli olabilir. Ancak sonuca daha kolay ulaşabilme ve olası problemleri baştan ber taraf edebilmek için benim çalışma şeklim bu şekilde. Kusura bakmayın. Dediğiniz şekilde yardımcı olamam.

11 Kasım 2013, 18:07
Yanıtla #5
  • *
    • Profili Görüntüle

abi sitenin ismiyle çelişiyo senin söylemin şu anda. smf destek sitesimi burası? ayrıca özel mesaj yoluyla yollamamı isteseniz dosyaları yollarım. siz direk buraya yükleyin demişsiniz.

11 Kasım 2013, 19:34
Yanıtla #6
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

temanızı ve dosyalarınızı pm ile gönderebilirsiniz.

26 Kasım 2013, 22:55
Yanıtla #7
  • *
    • Profili Görüntüle

temayı göndermek için tam olarak ftpden hangi dosyayı indirmem gerekiyor?

28 Kasım 2013, 06:52
Yanıtla #8
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

Kullandığınız temaya ait klasörü indirin.