Konu: smf yardım 2.0.4  (Okunma sayısı 1116 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14 Eylül 2013, 19:32
  • *
    • Profili Görüntüle

resimdeki  arka plan ve konuların sol tarafında kalan yuvarlak resmi değiştirmek istiyorum sol tarafta kalan resimler birbirinden farklı  olacak ona göre ayarlıyacam  nasıl yapabilirim
themes-css -   index.css ' ye girdim
background: url("../images/header/tl.jpg") no-repeat scroll 0% 0% rgb(0, 0, 0);
kodunu bulamadım

14 Eylül 2013, 19:35
Yanıtla #1
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

Hangi site için destek istiyorsanız o siteyi profilinize giriniz bakalım.

14 Eylül 2013, 19:36
Yanıtla #2
  • *
    • Profili Görüntüle

girilmiştir

14 Eylül 2013, 19:50
Yanıtla #3
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

Bölüm başlıklarındaki resimleri değiştirmek için Bigguy'un cbi v0.5 (Custom Board Icons) isimli modifikasyonu kurunuz.

Headerdeki resimi değiştirmek için de şu adresteki resimi editleyin ya da farklı bir resimi aynı isimle kaydedip mevcut resimin üzerine yazdırın.

14 Eylül 2013, 20:08
Yanıtla #4
  • *
    • Profili Görüntüle

Bölüm başlıklarındaki resimleri değiştirmek için Bigguy'un cbi v0.5 (Custom Board Icons) isimli modifikasyonu kurunuz.

Headerdeki resimi değiştirmek için de şu adresteki resimi editleyin ya da farklı bir resimi aynı isimle kaydedip mevcut resimin üzerine yazdırın.

cevabınızicin tesekkürler , ftp bağlantısından tl.jpg adresini actım Û÷ÑfÖ¿f=Ÿ£õ=O gibi yazılarla dolu editliyemedim
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=511 modifikasyonunu indirdim hata alıyor yüklerken

« Son Düzenleme: 14 Eylül 2013, 20:28 Gönderen: felmyaxe »

14 Eylül 2013, 20:30
Yanıtla #5
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

pcye indirip paint ya da çok daha gelişmiş photo-shop gibi programlarla editlemeniz gerekir. Ya da farklı bir resimi aynı isimle kaydedip mevcut resimle değiştirin.

Hata alıyor diyorsunuz. Hatanın ne olduğunu tarif etmelisiniz. Müneccim değiliz ne hatası bilemeyiz.

14 Eylül 2013, 20:34
Yanıtla #6
  • *
    • Profili Görüntüle

pcye indirip paint ya da çok daha gelişmiş photo-shop gibi programlarla editlemeniz gerekir. Ya da farklı bir resimi aynı isimle kaydedip mevcut resimle değiştirin.

Hata alıyor diyorsunuz. Hatanın ne olduğunu tarif etmelisiniz. Müneccim değiliz ne hatası bilemeyiz.
Paket Yüklenirken Hata Oluştu
Paket yüklenirken en az bir hata oluşmuştur. Yedek almadıysanız yükleme işlemine devam etmemeniz önerilir. Bu hatanın nedeni yüklemek istediğiniz paketin forum'unuzda yüklü olan başka bir paketle çakışması, paketteki bir hata, paketin sorunsuz çalışması için sizde yüklü olmayan başka bir pakete ihtiyaç duyması veya paketin SMF'nin farklı bir sürümü için yazılmış olması olabilir.

14 Eylül 2013, 23:15
Yanıtla #7
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

Böyle bir durumla karşılaştığınızda modu hataya rağmen kurup daha sonra modun manuel kurulumuna bakıp hata veren dosyalardaki editlemeleri manuel yapmaktır. Bunun için yeterli tecrübeniz yoksa modu kurmayınız.