Konu: Google Daha Fazla Index'lesin  (Okunma sayısı 1034 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28 Ağustos 2011, 14:22
  • *
    • aclikoyunlari.org
    • Açlık Oyunları Turkiye
    • Profili Görüntüle

Benim önceden kullandığım phpBB sistemimde indexleme sorunu denen birşey yoktu ve üstüne üstlük Google'ın indexlemediğini gördüğüm zamanlar çok azdı...
Benim Google'ın sitemi daha fazla indexlemesi için nasıl yollara başvurmam gerekli yardımcı olursanız çok sevinirim

28 Ağustos 2011, 14:48
Yanıtla #1
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

Seo, google, tagged vs konular ile ilgilenmiyorum.

28 Ağustos 2011, 15:15
Yanıtla #2
  • *
    • aclikoyunlari.org
    • Açlık Oyunları Turkiye
    • Profili Görüntüle

27 Kasım 2011, 13:55
Yanıtla #3
  • *
    • TORRENT OYUN | TUM OYUNLAR BU SITEDE
    • Profili Görüntüle

daha fazla index lesin diyosan

ben böle yapıorum başına konuyu rahat bulmak için forumtr.fun yazıom index lemek isdediğim konunun adını yazıom konuya tıklıyom

ve google hemen index lio ben tüm konularımı böle yapdım  - google tagged de otamatik öle bulunca oda index lenio yani  :D

örnek hepsini öle yapdım : http://forumtr.fun.gg/index.php?action=tagged

03 Mayıs 2014, 16:18
Yanıtla #4
  • *
    • webmaster forumu
    • Profili Görüntüle

Sitende sitemap eklentisi var mı? Bu varsa yeni içerikler eklendikçe belirlediğin periyotta sitemap güncellenir ve arama motorlarına bildirilir.

Daha hızlı indexleme için extra olarak:
Sosyal medya + Bloglovin gibi yerlerde RSS bağlantınız üzerinden otomatik paylaşım yapabilirsiniz.

Günde 1-2 konu açılıyorsa, ForumTR.fun'ın söylediği yöntemi kesinlikle uygulamalısın: Google Webmasters Tools oturumunu açıp, yeni başlıkların adreslerini ekleyip, google botlarını çağırırsın.

Ama 5-10 konu veya daha fazla konu açılıyorsa, webmasters tools ile sürekli uğraşılmaz. Zaten gerek de kalmaz. O durumda, botlar sitenden hiç ayrılmaz.

Webmaster Sitesi: http://webmaster.bbs.tr

03 Mayıs 2014, 19:15
Yanıtla #5
  • *
    • buyuknet
    • Profili Görüntüle

Aslında siteniz güncel kalıyorsa sizin birşey yapmanız gerek yok google herhalükarda sitenizi indexliyor. ben google istek atmamam rağmen bazı sitelerim kendıgılınden ındexleyebılıyor

guncel kalın sitemapsınız duzgun calıssın yeter bence