Konu: elimdeki temanın tüm xhtml hatalarını yok edilmesi lazım  (Okunma sayısı 933 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24 Eylül 2014, 10:56
Yanıtla #1
  • *
    • Diyabeturkey
    • Profili Görüntüle

ücretli bir hosta geçerek sitenizi oluştursanız daha iyi olmaz mı bu tür ücretsiz hostlarda boşa zaman harcarsınız bence ?

24 Eylül 2014, 13:43
Yanıtla #2
  • *
    • Profili Görüntüle

• Destek alabilmek
      için forum urlnizi
      profilinize giriniz.

• Profili Görüntüle

boş zaman olduğunu biliyorum ama hostla ilgili destek istemedim. ön yargılı olma. tasarımı tamamlayıp host alacağım. farkındaysan deneme amaçlı açılan bir host. üyesi ve konusu yok.

24 Eylül 2014, 16:32
Yanıtla #3
  • *
    • Diyabeturkey
    • Profili Görüntüle

Ön yargılı olmuyorum senin için söyledim ben. Ücretli bir hostta daha kolay, çabuk ve hatasız yapabilirsin. bende kullandım bu tür ücretsiz hostlardan ama baya bir hata ile karşılaştım. Senin emeğini küçük düşürmek için söylemedim.. Kolay gelsin.

24 Eylül 2014, 16:40
Yanıtla #4
  • *
    • Profili Görüntüle

• Destek alabilmek
      için forum urlnizi
      profilinize giriniz.

• Profili Görüntüle

local de çalışıyordum. xhtml hatalarını görmek için free hosta attım.

24 Eylül 2014, 21:48
Yanıtla #5
  • *
    • Simple Machines
    • Profili Görüntüle

Çok fazla inline CSS kullanıyorsunuz, CSS3 standardını öğrenip ona göre kodlama yapın.

Kod: [Seç]
<a><span class=""></span> Yazı</a> şeklinde düzenleyebilirsiniz menüyü. SMF 2.1'de bunun güzel örnekleri var inceleyebilirsiniz.

25 Eylül 2014, 09:49
Yanıtla #6
  • *
    • Profili Görüntüle

• Destek alabilmek
      için forum urlnizi
      profilinize giriniz.

• Profili Görüntüle

25 Eylül 2014, 10:42
Yanıtla #7
  • *
    • haksever,huutheme
    • haksever
    • Profili Görüntüle

xhtml hataları ip gibidir başta minik bir hata diğerlerinede etki ediyor xhtml hataları diye aratırsanız büyük çoğunlukla sorununuzu halledersiniz.

Para verirseniz her zaman vermek zorunda kalıcaksınız :D sanki temanıza hiç kod eklemiceksiniz :) Olmazsa index.template.php burada paylaşın

25 Eylül 2014, 10:47
Yanıtla #8
  • *
    • Profili Görüntüle

• Destek alabilmek
      için forum urlnizi
      profilinize giriniz.

• Profili Görüntüle

xhtml üzerine araştırma yaptım. iş dolayısıyla hem üstüne gidemedim hem de anlamadm. 4 dosya koydum ekteki dosyaya.

25 Eylül 2014, 11:54
Yanıtla #9
  • *
    • haksever,huutheme
    • haksever
    • Profili Görüntüle

ng)">Anasayfa</div></a>
ng);">Anasayfa</div></a>
Takvim giris vs.. aynsı var normalde kapatmasınızda son kısımda birşey olmuyor ama bunun css içinde duymuştum :)

Alıntı
Line 291, Column 563: end tag for "img" omitted, but OMITTAG NO was specified

…ff.png" width="12" height="12" alt=""> <a href="http://atikpostalarim1.net78.n…

alt="" boş bıraktığınız icin hata gelebilir.alt ları doldurun.

Board.indextemplateyi eklememişsiniz ama alt kategorileri sıralama şeklinde bir hata var orda  ul li kapanmamıs olabilir.

birde en altda bir hata var ücretsiz hosting heralde site istatisliklerine bakıyor js atmış :)

şunları yapın bakalım kaçı gidicek.Bide bu script yollarında hep <!-- // -->  bunları silin <!-- nCode Image Resizer -->    şunuda slin ama // ]]  modun çalışıp çalışmadığına bakın.