Konu: easy button menü maker ile menü ekleme  (Okunma sayısı 440 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

08 Temmuz 2014, 15:10
  • *
    • Profili Görüntüle

• Destek alabilmek
      için forum urlnizi
      profilinize giriniz.

• Profili Görüntüle

08 Temmuz 2014, 18:02
Yanıtla #1
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

• Destek isteyen site sahiplerini sitelerinin adreslerini profillerinde belirtmek zorundadır.
  • Free hostinglere ve localhostta kurulu sitelere desteğimiz yoktur.
  • Forumlarda argo ifadeler kullanmak, bütün harfleri büyük yazmak, dil, din, mezhep ayrımı yapmak yasaktır.
  • Forumlarımıza destek harici konular açmak yasaktır.
  • Diğer destek sitelerine de açılmış aynı içerikli konular, ticari amaç güden destek konuları, seo4smf konuları cevaplanmaz.
  • Warez içerikli sitelere ve tema yapımcı copyright kaldırılmış sitelere destek verilmez.
  • Cinsel içerikli resimler ve yasa dışı örgütleri temsil eden resimler haricinde istediğiniz bir resimi avatar olarak kullanabilirsiniz.
  • İmzalar resim ve link içeremez, maksimum 2 satır olmalıdır.
  • Yanlış yerlere açılan destek konuları silinir.
  • Desteğimiz forum üzerinden olup, ücretli olmadıkça özelden destek verilmez.

Alıntı
Merhabalar.
Büyük umutlarla hazırlamığım smf yi tamamen satmaya karar verdim. 1 senedir smf de yoktum. Film tanıtım üzerine tasarlamış olduğum smf'em vardı. Bu sadece tema değil, tüm smf dosyalarını kapsıyor. Kurduğum bazı modlarda edit yaptım. Profil sayfasında sıfır css yazdım. Tecrübem çok zengin değil; ama bildiğim ve araştırdığım kadarıyla bu kadar yapabildim. Hiçbir veritabanı hatası yok. Smf nin orjinal yapısını bozmadan sade çalışmak istedim. Localhostta tasarladım. Resimleri link olarak vereceğim. İndirebilirsiniz. Fiyat olarak teklif vermeniz daha doğru olur. Teklif fiyatları'nın ortasını bulur o fiyatı koyarız.
Resimleri indirme linki: Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

Alıntı
demo hazırladım: FilmSmf - Anasayfa
defaultun yapısını bozmadan yaptım bir şeyler.

Mevcut kurallarımız gereği bu isteğiniz için yardımcı olamıyorum.

« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2014, 18:10 Gönderen: spina bifida »

08 Temmuz 2014, 18:24
Yanıtla #2
  • *
    • Profili Görüntüle

• Destek alabilmek
      için forum urlnizi
      profilinize giriniz.

• Profili Görüntüle

yardımcı olmak zorunda değilsin. bunlarda bir şey yok ki. varsa söyle ki sebebini bilelim.