Konu: Anno Online - Port Tema  (Okunma sayısı 944 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

26 Haziran 2014, 06:28
  • *
    • Simple Machines
    • Profili Görüntüle

Bu tema üzerine kısa bi süre çalıştım fakat akabinde curve2 üzerinden çok fazla değişiklik yaptım. Haliyle temanın büyük bi kısmı bozuldu :( Aslında temayı konuya ekleyecektim fakat ne yazık ki değişiklikleri tekrar yamalamam lazım bu temaya. Temada ki eski kodları çıkarıp yerine yenilerini koyduktan sonra paylaşmayı düşünüyorum.

26 Haziran 2014, 06:31
Yanıtla #1
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

Elinize sağlık. Faydalanan olacaktır. İyi vakit ayırmışsınız. Çok vakit alıyor tema yapmak, editlemek. Tamamına ermesi umuduyla kolay gelsin.

26 Haziran 2014, 19:00
Yanıtla #2
  • *
    • haksever,huutheme
    • haksever
    • Profili Görüntüle

emeğinize sağlık renklendirme gzel olmuş :) bide usta yapabilirseniz categori bölümlerini biraz değiştirirseniz belki daha iyi olur.(kendi düşüncem)

26 Haziran 2014, 22:19
Yanıtla #3
  • *
    • Simple Machines
    • Profili Görüntüle

toggle ikonları ve kategori ikonları sprite şeklinde olduğundan, şu an için üstünde pek durmak istemiyorum. Belki betadan sonra :)

27 Haziran 2014, 01:17
Yanıtla #4
  • *
    • webtiryaki.com
    • Profili Görüntüle

güzel edit olmuş elinize sağlik Responsive tarzina ağirlik verirseniz dahada değerli olur

27 Haziran 2014, 05:26
Yanıtla #5
  • *
    • Simple Machines
    • Profili Görüntüle

Curve2'den aldığı için bi çok kısmını zaten öyle :)

« Son Düzenleme: 27 Haziran 2014, 05:27 Gönderen: Antes »

27 Haziran 2014, 21:56
Yanıtla #6
  • *
    • smf destek
    • Profili Görüntüle

elinize sağlık hocam güzel çalışma
bi ara denemiştim 2.1 tema yüklemeyi paket olarak becerememiştim theme.info.xml den kaynaklıydı sanırım son durum nedir hocam bilginiz varmı

27 Haziran 2014, 22:03
Yanıtla #7
  • *
    • Simple Machines
    • Profili Görüntüle

Eski temaları yüklemek yerine yeniden yapmanızı tavsiye ederim. Çok fazla şey değiştirdik. HTML5/CSS3 standardını artık SMF'de oturtmak istiyoruz, biz her ne kadar Curve2'de de IE8'i destekleyecek olsakta.

Açıkçası şu anda even/odd kullanamıyoruz temada, çünkü IE8 desteklemiyor onun yerine alternate (windowbg/2) yapıyoruz. Ki şöyle söylemem lazım. Even/Odd ile çalıştıysanız bilirsiniz, 20 satır kodu (php/css) 2 satıra indirgiyor.

27 Haziran 2014, 22:27
Yanıtla #8
  • *
    • smf destek
    • Profili Görüntüle

2.1 rc sürümleri çıksında ondan sonra nasipse bir iki tema yaparız şuan için erken geliyor daha teknoromi.com bile güncelleme şansım olmadı
aslında yüklemeye çalıştığım 2.1 temasının admin panelden alınmış kopyasıydı localde paket olarak yükleyim demiştim tanımamıştı vs... neyse bu dediğim iki ay önceydi :D
daha öğreneceğim çok şey var :)

16 Temmuz 2014, 11:50
Yanıtla #9
  • *
    • Googlefan Webmaster Forum
    • Profili Görüntüle

tema güzel ama bu oyun için değmez  :D

Free Web Directory
http://addlinkexchange.tk/