Konu: Recent Topic Problemi  (Okunma sayısı 425 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25 Haziran 2014, 19:31
  • *
    • TR Uykusuzlar | Uykusuz Her Gece..
    • Profili Görüntüle

Merhabalar,

Daha önceden smf kullanıyordum ancak uzun zamandır uzak kaldığım için biraz paslandığımı fark ettim. Bu yüzdende yeni smf alt yapısında bazı problemler yaşamaktayım. Acemilikle kurmuş olduğum bir kaç mod'tan dolayı muzdarip durumdayım bu yüzdende yardımlarınıza ihtiyacım olacaktır.

Forumda konu araştırması yaptığımı söylemek istiyorum. Mod nasıl kaldırılır inceledim ancak bazı smf konularında satır önü/sonu eklenen kodlardan dolayı sıkıntı yaşamaktayım. Tam olarak mod'un hangi dosyalarda değişiklik yaptığını bilmediğimden dolayı birlikte problemimi çözersek sevinirim.

Sorunum

Dün gece bir arkadaşın Recent Topic modülü istemesi üzerine kurmuş olduğum mod'un yeni bir sayfa yaratarak çalıştığını görünce kullanmaktan vazgeçtim, çünkü aradığım mod değildi. Modun dosyalarını ftp'den kaldırdım ancak yapmış olduğu değişiklikler yüzünden admin panelimden ve ana sayfamda bulunan Header menu'den kaldıramıyorum ve bazı sayfalarda bu mod yüzünden hata almaktayım. Hata verdiği php dosyasını default smf dosyası ile değiştirdim ancak fayda etmedi.

Kod: [Seç]
Fatal error: Cannot redeclare template_recent() (previously declared in /home/truykusuzlar/public_html/forum/Sources/Load.php(2151) : eval()'d code:447) in /home/truykusuzlar/public_html/forum/Sources/Load.php(2151) : eval()'d code on line 830
Hata kodum bu, reklam olmazsa eğer daha sağlıklı yardım alabilmek adına da TR Uykusuzlar adresimden kontrol yapabilirsiniz.

Şimdiden teşekkür ederim
Saygılarımla

25 Haziran 2014, 20:44
Yanıtla #1
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

Kurduğunuz modifikasyonun indirme linki ya da kurulumuna ait bir konu varsa linkini bırakın bakalım.

25 Haziran 2014, 21:11
Yanıtla #2
  • *
    • Profili Görüntüle

İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim, gerekli ayarlamaları yaparak mod'un tamamını sistemden kaldırmış bulunmaktayım. Çözüldü olarak ekleyebilirsiniz. Mod'un bağlantısını bularak manual talimatlarda yazan kodların hepsini kaldırdım.

Vbulletin forum tarzı En iyi konular, en popüler konular, son kayıt olanlar, en aktif üyeler, son mesajlar gibi bi istatistik modu önerirseniz eğer çok mutlu olurum.

« Son Düzenleme: 25 Haziran 2014, 21:14 Gönderen: Tymaron »

25 Haziran 2014, 21:35
Yanıtla #3
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

Modifikasyon listemize üst menüdeki modifikasyon listesi butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

27 Haziran 2014, 04:30
Yanıtla #4
  • *
    • Profili Görüntüle

Problem çözüldü, dediğim gibi bu tarz bir problem yaşayan arkadaşlar manual kurulum talimatlarında gösterilen yolları inceleyerek gerekli dosyalardan kodları silerek problemi düzeltebilirler.