Konu: bu siteye ne olmuş böyle  (Okunma sayısı 925 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18 Haziran 2014, 04:23
  • sempatiko

iyice basitleşmiş site yaf   sohbeti  kaldırdınız temayıda kaldırdınız  ne kaldı geriye

konularıda silinde bari kökten temizlik olsun  >:(

18 Haziran 2014, 04:30
Yanıtla #1
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

Sohbet odası yapılan uyarılara rağmen kimi üyeler tarafından ısrarla amacı dışında kullanıldığı için kaldırıldı. Bir daha da eklenmeyecek.
Temaya gelince sitemizi yeni bir sunucuya taşıdık ve bundan böyle default temayı zaman içerisinde editleyerek default tema ile devam edeceğiz.

18 Haziran 2014, 05:02
Yanıtla #2
  • *
    • buyuknet
    • Profili Görüntüle

Sohbet konusunda haklısınız.

sunucuya taşımış olabilirsinizde tema kaldırma sebebi nedir merak ettim

18 Haziran 2014, 05:21
Yanıtla #3
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

Taşıma sonrası bazı hatalara neden olan Pretty URLs gibi bazı modifikasyonlar vardı. Kimileri manuel kaldırım gerektirdiğinden uğraşmak istemedim. 1 aya kadar çok güzel default editi bir tema olacak inş. Bir de cdn masrafı arttı. Aylık 10 lira gibiyken aylık 20 TL gelmeye başladı. cdn dosyalarını spina sitemden çekiyordu. Oranın da yükünü azaltmak için temadan vazgeçtim. Yüzlerce yerde cdn kaynaklı edit vardı. Hepsiyle ayrı ayrı uğraşmak istemedim.

« Son Düzenleme: 18 Haziran 2014, 05:24 Gönderen: bolubeyi »

18 Haziran 2014, 05:41
Yanıtla #4
  • *
    • buyuknet
    • Profili Görüntüle

Taşıma sonrası bazı hatalara neden olan Pretty URLs gibi bazı modifikasyonlar vardı. Kimileri manuel kaldırım gerektirdiğinden uğraşmak istemedim. 1 aya kadar çok güzel default editi bir tema olacak inş. Bir de cdn masrafı arttı. Aylık 10 lira gibiyken aylık 20 TL gelmeye başladı. cdn dosyalarını spina sitemden çekiyordu. Oranın da yükünü azaltmak için temadan vazgeçtim. Yüzlerce yerde cdn kaynaklı edit vardı. Hepsiyle ayrı ayrı uğraşmak istemedim.

Anladım iyi kara aldınız ozaman onlara uğraşmaktansa yeniden yapmak daha mantıklı.

cdn zaten eğer dunya genelı kullanılıyorsa işe yarar eğer sadece türkiyede kullanıyorsa fazlada gereği yok.

19 Haziran 2014, 03:18
Yanıtla #5
  • sempatiko

19 Haziran 2014, 09:13
Yanıtla #6
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

Evet farkındaytım sempatiko. Gerileme olacaktır. Bir zaman sonra eski haline dönecektir.  Googleyi pek takmıyorum. İlk sayfada çıkıyoruz zaten. Pretyurl kurulu idi kaldırdım. Bir daha be prety ya seo asla kurmam kimseye de tavsiye etmem.

20 Haziran 2014, 00:03
Yanıtla #7
  • *
    • buyuknet
    • Profili Görüntüle

Evet farkındaytım sempatiko. Gerileme olacaktır. Bir zaman sonra eski haline dönecektir.  Googleyi pek takmıyorum. İlk sayfada çıkıyoruz zaten. Pretyurl kurulu idi kaldırdım. Bir daha be prety ya seo asla kurmam kimseye de tavsiye etmem.

neden seo yada pretty kullanmakcaksınız galıba cok fena sorunlar cıkarmıs bende hıc bır soruna neden olmuyor. ne tur sorunlar yasadınız kı

20 Haziran 2014, 00:40
Yanıtla #8
  • *
    • Spina Bifida
    • Profili Görüntüle

konu listesi ve konu içi görünümünde üyelikten atıyordu ziyaretçi olarak görünüyordu. pretyi kaldırınca düzeldi.

20 Haziran 2014, 03:16
Yanıtla #9
  • mavice

pretty modifikasyonunu bende kullanıyordum kaldırdım.
hatta 2.1 sürüme geçtim :)

Bu haliyle daha sade ve daha anlaşılır olmuş smfdestek ;)